PhDr. Vladimír Jelen

Vladimír JelenNa čem můžeme spolupracovat
Jestliže potřebujete, aby lidé spolupracovali, pak navrhnu a pomohu vám ve firmě projekt realizovat.
Velmi mě zajímá facilitace a moderace společného řešení problémů a vůbec podpora a budování výkonných týmů, spolupráce je pro mě nejen klíčovým slovem, ale i dovedností. Velmi zajímavou pro mě je oblast leadershipu, vedení lidí – využívání stylů vedení a rozvoj kompetenčního modelu zaměstnanců, a vůbec jak lidi motivovat, třeba přes koučování, podporu či stínování. Mám zkušenosti s individuálním koučinkem, daří se mi především v oblasti podpory vedení lidí a v rozvoji potenciálu lidí.

mail: [email protected] mobil:+420 603 421 174

Ing. Magdalena Černá

Magdalena ČernáNa čem můžeme spolupracovat
Potkáme se spolu všude tam, kde půjde o rozvoj lidí a pracovních týmů ve firmách a organizacích. Mojí hlavní parketou jsou týmové procesy - práce v řešitelských týmech, jejich vedení a facilitace pracovních porad a jednání. Jde tam samozřejmě o dosažení výsledku, kompetence, styl vedení a řízení, ale také o vztahy a atmosféru. Jako lektor vedu také většinu dovednostních tréninků, zejména z oblasti komunikace, motivace, řešení konfliktů, vyjednávání a osobního rozvoje. Svoji lektorskou roli ale občas ráda vyměním za roli konzultanta, facilitátora či kouče. Plně přitom respektuji zásadu, že moje role je pomoci vám procesně – na obsah jste expertem vy sami.

mail: [email protected] mobil: +420 603 442 379

Mgr. Martin Bušina

Martin BušinaNa čem můžeme spolupracovat
Mojí specializací je sociální oblast a školství. Pracuji jako lektor, kouč, supervizor, speciální pedagog, rodinný psychoterapeut. Mám 12tiletou zkušenost se skupinou mladých vyrůstajících v náhradní rodinné péči v SOS dětských vesničkách. Vedl jsem Komunitu mládeže - následnou péči pro dospívající  a mladé dospělé, kteří nemohli vyrůstat ve své rodině. Lektoruji pro pracovníky OSPOD /oddělení sociálně právní ochrany dítěte/ v programu „Přístupy a dovednosti při výkonu sociálně – právní ochrany dětí“ a jsem koordinátorem supervize pro pracovníky OSPOD ve Zlínském kraji. Nějakou dobu jsem byl na pozici vedoucího odboru sociálních služeb.

mail: [email protected] mobil: +420 777 100 745

Mgr. Kateřina Geislerová

Katka GeislerováNa čem můžeme spolupracovat
Pracuji jako lektor, assessor a trenér. V oblasti personalistiky se pohybuji od roku 2006. Zaměřuji se především na formy výběrových řízení lidí na různé pracovní pozice, tzv. headhuntingu a pracovnímu poradenství. Účastníkům tak mohu předat cenné rady z praxe. Mám zkušenosti s lektorováním jak manažerských dovedností, tak skupin pro nástup do zaměstnání znevýhodněných, jakými jsou například rodiče na mateřské dovolené.

mail: [email protected] mobil:+420 608 546 658

PaedDr. Jitka Jilemická

Jitka JilemickáNa čem můžeme spolupracovat
Můžeme se setkat nad společným přemýšlením, jak zefektivnit vedení vašich porad, zabudovat tvořivé přístupy do workshopů či prohloubit dovednost facilitace u vašich manažerů. Mám bohaté zkušenosti z praxe v oblasti konflikt managementu. Můžeme hledat řešení, pokud někde „drhne“ komunikace či nastane konflikt – ať už mezi jednotlivci nebo v týmu. Dlouhodobě se zabývám mediací a facilitací konfliktů. Pomáhám manažerům a jejich týmům, aby si udrželi dobrou psychickou kondici a výkonnost v oblasti stress managementu a zvládání zátěžových situací. Spolupracuji jako poradce a specialista v oblastech osobní i vnitrofiremní komunikace, vyjednávání a řešení konfliktů, facilitace a efektivní spolupráce v týmu…